Last minute dovolená Tunisko 2024

Turistická letoviska

El Jem

Djerba

Jedná se o největší ostrov nejenom Tuniska, ale i celé severní Afriky. Každoročně láká mnoho desítek tisíc turistů k návštěvě. Ti se tak mohou těšit především na nádherné a slunečné počasí, čisté a dlouhé písčité pláže a průzračně čisté moře. Hledáte-li novou lokalitu, kterou byste chtěli navštívit, je Djerba ideální volbou, ať už hledáte pestrý a bohatý noční život, nebo jste vyznavači klidných a tichých letovisek.

Hammamet

Hammamet

Jedno z nejznámějších letovisek v Tunisku, které se nachází na východním pobřeží, nedaleko od hlavního města Tunisu. Právě díky této krátké vzdálenosti z mezinárodního letiště, je cílem turistů především ze střední a výhodní Evropy. Pokud i vy chcete poznat nejenom tuto nádhernou turistickou lokalitu s dlouhými písčitými plážemi, ale i pohostinnost místních lidí, je Hammamet tou pravou volbou přesně pro vás.

Mahdia

Mahdia

Máte-li rádi klidnější střediska bez velkého turistického ruchu, je pro vás letovisko Mahdia jako stvořené. Samozřejmostí jsou čisté pláže a nově zrekonstruované hotely plně uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Tato lokalita je vyhledávána především rodinami s dětmi a to z nejenom z důvodu klidu, ale také díky pozvolnému vstupu do průzračně čistého moře. Pokud tedy nevíte kam se svými dětmi vyrazit, je Mahdia ideální volbou.

Monastir

Monastir

Pokud patříte mezi milovníky dlouhých procházek po palmových promenádách, které se táhnou podél dlouhých písčitých pláží, je pro vás letovisko Monastir jasnou volbou. Na své si přijdou i milovníci čistých písčitých pláží, jež se táhnou po celém pobřeží tohoto nádherného letoviska. Díky stále větší oblíbenosti je tato část Tuniska stále více vyhledávána, na což reagují místní hoteliéři, kteří turistům nabízejí špičkové a profesionální služby.

Nabeul

Nabeul

Jste vyznavači raději klidných letovisek a nemáte rádi rušná turistická centra plná hotelů, kaváren a obchodů? Potom byste za cíl své cesty měli zvolit městečko Nabeul, ležící zhruba 15 kilometrů od města Hammamet. Právě zde poznáte typickou pohostinnost a přívětivost většiny obyvatel Tuniska, bez neustálého obtěžování mnoha turistů z jiných zemí, kteří mohou být často velmi hluční.

Sousse

Sousse

Třetí největší město v Tunisku láká jak na turistická centra plná moderních hotelů, tak i na mnoho památek, které se nacházejí v samotném středu města. Skvělým zážitkem je místní Medina, kde se nachází velké tržiště a neustálé smlouvání o ceně zboží je skvělým zážitkem, jak strávit dopoledne. Na své si přijdou i milovníci čistých, písčitých pláží, které omývá průzračně modré moře. Podél pláží se táhne dlouhá promenáda, která vás dovede až do sousedního města.

Tabarka

Tabarka

Chystáte-li se na severní pobřeží Tuniska, pravděpodobně vaše kroky povedou do letoviska Tabarka. To se od ostatních měst liší především svým podnebím. To je zde podstatně chladnější, díky čemuž však ve městě i okolí roste množství zeleně a mnoho parků tak láká k procházkám či odpočinku po náročném dni stráveném kdekoliv. Turistická vybavenost a moderní hotely jsou samozřejmostí i zde.

V krátkosti o nás

Web tunisko-dovolene.cz nabízí přehled informací pro turistickou destinaci Tunisko, kam ročně zavítá několik tisíc českých turistů hledající vhodné podmínky pro svoji dovolenou. V nabídce zájezdů naleznete levné last minute zájezdy a zajímavé lokality.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).